МІСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ ДНІПРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК «ТЕАТР АКТОРА І ЛЯЛЬКИ»
проспект Героїв, 40А, м. Дніпро

згідно із положенням ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 за № 497 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Завідувач художньо–постановочної частини (чоловік, віком від 30 до 50 років) – 1 посада

Кваліфікаційні вимоги.
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи в галузі культури на посадах керівників нижчого рівня - не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.
Повинен знати організацію творчо-виробничого процесу; основи економіки і планування; техніку і технологію виготовлення декорацій, реквізиту, тощо; властивості та специфіку фактури матеріалів, що застосовуються у театральному виробництві; правила зберігання і транспортування декорацій; досвід роботи українських і світових закладів у галузі декораційного мистецтва, театральної техніки і технології; специфіку творчої роботи; основи бухгалтерського обліку і звітності; економіку та організацію праці та управління виробництвом; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Бажано: претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації).
Адреса, за якою подаються документи: 49106, м. Дніпро, проспект Героїв, б. 40А.
Кінцевий строк прийняття документів: 22.02.2024 р.
Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:
• заява про участь у конкурсі у довільній формі;
• особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
• копія документа, що посвідчує особу;
• копію трудової книжки (за наявності);
• копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
• резюме.

Дата і місце проведення конкурсу: 23.02.2024 р.; м. Дніпро, проспект Героїв, б. 40А 

Конкурс проводиться в один день у два етапи (початок реєстрації – о 10:00):
• перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 23 лютого 2024 р. об 11:00 за адресою: м. Дніпро, проспект Героїв, 40А, ДНІПРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК;
• другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 23 лютого 2024 р. о 15:00 за адресою: м. Дніпро, проспект Героїв, 40А, ДНІПРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.
Для довідок: тел. (056) 716-00-10, 067-565-93-52, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Директор-художній керівник
Валентин ФЕТІСОВ