Дніпровський міський театр ляльок

Ласкаво просимо на сайт Дніпровського міського театру ляльок! На нашому сайті Ви можете познайомитися з нашим репертуаром, афішею найближчого місяця, дізнатися більше про нас, написати нам і багато-багато іншого.

 

Інформація  за телефоном 370-25-06,  716-00-10.

 

(план залу)

 

Шановні батьки!
На думку дитячих психологів і педагогів, вважаємо недоцільним і навіть небезпечним відвідування театру ляльок дітей до 3 років.

 

У театрі тепло, працює кондиціонер!

 

Новини театру

Сезон 2019/2020 відкрито!

Увага, конкурс

МІСЬКИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ

ДНІПРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК «ТЕАТР АКТОРА І ЛЯЛЬКИ»

просп. Героїв, 40А,м. Дніпро

 

згідно із положенням ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 за № 497

 

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

 

  1. Звукорежисер І категорії (жінка/чоловік, віком від 20 до 45 ) – 1 посада

Кваліфікаційні вимоги

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст,); для магістру – без вимог до стажу роботи, спеціаліста – стаж роботи за професією звукорежисера театрально-видовищного підприємства ІІ категорії – не менше 2 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги.

Забезпечення високого художньо-технічного рівня фонограми музичного оформлення, безпосереднє втілення фонової партитури вистави (програми). Відповідальність за технічну якість звуку, залежно від акустичної можливості сценічної площадки.

Бажано: претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, СD та DVD-записи тощо).

 

Адреса, за якою подаються документи: 49106, м. Дніпро,  проспект Героїв, б.40А.

Кінцевий строк прийняття документів: 01.10.2019.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

  • заява про участь у конкурсі у довільній формі;
  • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • резюме.

Дата і місце проведення конкурсу: 02.10.2019; м. Дніпро, просп. Героїв, б.40А 
Конкурс проводиться в один день у два етапи:

          (початок реєстрації – об 10:00).

  • перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 02 жовтня 2019 р. о 12:00 за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, 40А, ДНІПРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК;
  • другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 02 жовтня 2019 р. о 15:00 за адресою: м. Дніпро, просп. Героїв, 40А, ДНІПРОВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК.


Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.
Для довідок: тел. (056) 716-00-10, (067)5659352, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..