ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

 

ВИСТАВИ У ТЕАТРІ ТИМЧАСОВО СКАСОВАНО


Наші любі глядачі!
Нажаль театр не в змозі показувати різдвяні та новорічні вистави, тому що не має відповідного укриття (((

💫Але, ми пям'ятаємо що Різдво - чи не найулюбленіше свято дорослих і дітей. Крізь віки зберігає воно для нас віру у дива, добро, казку… 🎄

Тому Дніпровський театр ляльок разом з Музеєм історії Дніпра створили сумісний творчий проєкт і запрошують всіх бажаючих поринути у чарівну різдвяну атмосферу саме в МУЗЕЇ!❄️☃️

❄️Театралізована квест-вистава "Різдвяні таємниці Дніпра" подарує відвідувачам святкову атмосферу, наповнену захоплюючими пригодами, різдвяними дивами, ляльковою виставою та солодкими подарунками!❄️

Музей історії Дніпра розташованийза адресою - вул. Воскресенська, 14.🎄

💎Придбати квиток можна вже зараз за лінком

💎Замовити проведення заходу для класу можна за телефоном 095 294 00 09

❗️ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
❗️Під час повітряної тривоги захід переривається, всі відвідувачі прямують до музейного укриття, де знаходяться до закінчення тривоги!
💡У випадку відключення електроенергії - захід триває!

<< ПРИДБАТИ КВИТКИ >>

1700, осінь. За наказом Петра I в Україну направлені лялькарі. З цієї дати бере свій початок український театр ляльок.

1929, осінь. В м. Прага відбулась всесвітня виставка театральних ляльок та була організована Всесвітня асоціація лялькарів - УНІМА.

1934, осінь. Постанова уряду України про організації професійних театрів ляльок в кожній області України.

1954, вересень. Вперше у театрі ляльок було поставлено виставу «Буратіно» за казкою О.Толстого «Золотий ключик».

2001, 1 серпня. Народився новий Дніпропетровський міський театр ляльок.

2005, 21 березня. В Міжнародний день лялькаря Дніпропетровський міський театр ляльок знайшов свою оселю, з тих пір в театру з'явилося своє приміщення, своя зала і своя сцена.

 

Театр виріс з невеликого творчого об'єднання акторів колишнього театру ляльок на Московській. Зараз це повноцінний міський театр ляльок зі своєю усталеною трупою і власною сценою.

У театрі працюють як відомі на все лялькове співтовариство метри цього виду мистецтва, так і чудові молоді артисти. Приміщення театру, розташоване на ж / м Перемога, - це маленький затишний зал, невелике фойє, які приймають маленьких глядачів кожні вихідні. Відчуття казки і чарівного таїнства оточує театр.

Обличчя театру - це його репертуар. Природа театру ляльок така, що на виставі має бути цікаво всім (від 5 років до 75), так як зазвичай в театр ляльок приходять сім'ями. У театрі йдуть вистави за авторським п'єсами, часто заснованим на відомих літературних творах, розвиваючих і виховують дітей.

 

Контакти

Україна, Дніпро, ж/м Перемога-6, пр.Героїв 40 А
+38 (056) 716-00-10